חזון החברה

רשת שבירו מחוייבת להוביל את שוק ריהוט הגן בישראל מתוך שאיפה לחדשנות, איכות ושירות אישי המייצר חווית אירוח מושלמת ללקוח בגינה בהתאמה אישית לצרכיו ולסגנון האירוח שלו.

אנו מייצגים תפישת ניהול מקצועית וחדשנית אשר בבסיסה מחוייבות לצמיחה מתמדת, מהלכים פורצי דרך חתירה למצויינות ורווחיות עסקית במטרה להפוך את החברה למוקד משיכה ומודל השראה ללקוחותיה , לעובדי החברה ושותפיה המקצועיים.

שואפים לייצר סביבת עבודה פורה ונעימה, בה פועלים כצוות מתוך תחושת גאווה ושייכות המאפשרת צמיחה מקצועית וביטוי אישי בחברה.

אנו מחוייבים למתן שירות מיטבי לשביעות רצון לקוחות החברה באופן המשרת את מטרות בחברה. לטפח נאמנות ארוכת טווח עם לקוחותיה הפרטיים והמקצועיים של החברה המבוססת על שרות אמין, ואיכותי.

אנו שואפים להציע ללקוחותינו מותג איכות חזק המייצר תרבות עיצוב ואירוח חדשה בגינה. מותג עיצוב גינה המאגד תחתיו מגוון עשיר של קטגוריות ופריטי ריהוט גן בעיצוב ייחודי, המשלבים הנדסת אנוש וחשיבה ארגונומית לנוחות מקסימלית. מותג איכות בינלאומי המיוצר מחומרי גלם איכותיים בסטנדרטים בינ"ל מחמירים ובבקרת איכות קפדנית אשר תוצאתם הוא מוצר מעוצב ועמיד בכל תנאי מזג אוויר.
 
אנו פועלים מתוך תפישת שרות אישית המשלבת גמישות וורסאטיליות. במטרה לממש עבור לקוחותינו חויית אירוח מהנה בגינה לאורך שנים ובכל תנאי מזג אוויר תודות לייצור קפדני על בסיס חומרים איכותיים ועמידים במיוחד

מחוייבים לסביבה איתך ועבורך, ברשת שבירו מחוייבים לשמירה על הטבע ואיכות הסביבה, כל חומרי האריזה של מחלקת ההפצה שלנו ממוחזרים על מנת להבטיח ללקוח משלוח ירוק לסביבה בטוחה.