שתפו בפייסבוק

האקססוריז לגינה שצריך להפסיק לוותר עליהם

מערכת ישיבה לגינה דגם דלפי -שבירו ריהוט גן

הגינה היא פעמים רבות המפלט שלנו לאחר יום קשה ועמוס. זו לא חייבת להיות גינה גדולה ורחבה, וגם מרפסת שאפשר לצאת אליה "לשאוף אוויר" מספיקה בהחלט. היום יש "טרנדים" רבים – בריכות מים, פסלים, ואלמנטים עיצוביים אחרים. אין בהכרח צורך בכל אלה, אך כדי להפוך את הפינה שלנו למקום שנעים לשהות יש מספר אביזרים שמומלץ מאוד שלא לוותר עליהם.

בחירת סגנון ועיצוב מתאים

ראשית, יש להחליט מהו הסגנון שבו רוצים לעצב את הגינה. היום ניתן לבחור מבין מגוון רחב של סגנונות – ים תיכוני, טבעי, מינימליסטי וכיוצא בזה. העיקרון החשוב הוא כמובן להתאים את העיצוב לאופי של הבית ושל יושביו. לאחר שנבחר הנושא העיקרי שסביבו מעוצבת הגינה, ולאחר השלמת בנייתה, נותר לוודא שתהיה גם אפשרות לארח בגינה ב"סטייל" או סתם לשבת ולהירגע. בשבירו ריהוט גן ניתן למצוא אביזרים לשתי האפשרויות גם יחד.

ריהוט יוקרתי לאירוח איכותי

בשבירו ריהוט גן ניתן למצוא מגוון רחב של רהיטי גינה יוקרתיים העשויים מחומרים איכותיים. מי שבחר למשל במראה הטבעי, יימצא בחברה, ריהוט גן ראטן בסגנונות מגוונים. הראטן הוא למעשה עץ דקל שבזכות קלות עיבודו ועמידותו, הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות אך פחות מתאים לאקלים הישראלי. הראטן הסינטטי עמיד יותר ומגיע באיכויות משתנות ניתן כמובן לצבוע אותו בקשת רחבה של צבעים וליצור את המראה המבוקש. בשבירו ריהוט גן, ניתן להתרשם גם ממגוון רחב של ריהוט גן מעץ שיוצרים מראה חם וכפרי, אך גם קלאסי ואלגנטי. ניתן כמובן גם לשלב בין סוגי הריהוט השונים – למשל לבחור בספת ראטן מרווחת ומרופדת, להוסיף כריות בשביל הצבע, ולשדך לספה שולחן קפה מעץ. מי שמעוניין בסגנון מודרני יכול למצוא בשבירו אף ריהוט גן אלומיניום, המתאימים לכל מזג אוויר, שיסייעו לבנות אווירה אלגנטית, מבריקה ומתוחכמת. בחירת ריהוט גן אינה דבר פשוט, ולמתלבטים מומלץ להגיע לחנות מצוידים בתמונות של הגינה, אשר יסייעו לאנשי המקצוע של החברה לייעץ ולסייע בבחירת ריהוט הגן המתאים ביותר.

אבזור לשעה רגועה

אחרי יום ארוך במשרד או עם הילדים, לפעמים כל מה שצריך זה לשבת על ערסל מרופד ומפנק ולהרים רגליים, לרבוץ בפינת "זולה" או, אם ניתן, לגנוב כמה שעות שיזוף במיטה נוחה ומרגיעה. חברת שבירו ריהוט גן מציעה כל אחת מאפשרויות אלו, שיכולות להתאים גם למרפסות. באולמות התצוגה ניתן להתרשם מאיכותם של הערסלים העשויים משני חומרים עמידים וחזקים – ראטן ואלומיניום. גם מי שטוען שלעולם לא מצא ערסל נוח, יימצא אצלנו את מבוקשו. לערסלים דגמים רבים – ערסל עם ידיות או בלעדיהן, ערסל עם גגון או ערסל פתוח, ערסל בשכיבה או ערסל בישיבה. גם פינות הרביצה של שבירו עשויות באותה רמת גימור ומטרתן לספק שעות של מנוחה והנאה.

כל שנותר הוא להגיע לאחד מסניפינו – כפ"ס, בני ברק או ראשל"צ, או לדבר איתנו – 1-700-709-729 ולהתייעץ עם המומחים שלנו.