שתפו בפייסבוק

"גזיבו" – לא רק מילה של שנות ה- 80

גזיבו - שבירו ריהוט גן

החיפוש אחר פתרונות הצללה לגינה, הוא מכנה משותף לאחוז גדול מכלל האנשים ובמיוחד לכאלו אשר רוצים להפיק את המיטב מהזמן בו הם שוהים בחוץ. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהצללה אפקטיבית, כדאי שתכירו את הגזיבו, אם עוד אינכם מכירים.

כאמור מדובר בפתרון הצללה ולו יתרונות רבים. אם חשבתם כי זהו פתרון הצללה מיושן אשר מקומו בשנות ה- 80, כדאי כי תחשבו שוב, מלבד הגנה מהשמש יש לו יתרונות רבים וטובים. נתחיל ונאמר כי ניתן להציב אותו בכל מקום בגינה, בין אם במרכזה ובין אם בצמוד לקיר. כמו כן ישנו מגוון רחב של דגמים לבחירה, כך שמתאפשרת התאמה לכל סגנון של חצר או חזון עיצובי. יתרון נוסף טמון בעובדה שברוב המקרים, מדובר בפתרון הצללה נייד אותו ניתן להזיז ממקום למקום ברחבי הגינה, בניגוד לפתרונות קבע כמו פרגולות או סוככים,וזה עוד לפני שהתייחסנו לסוגיית המחיר, שגם היא הרבה יותר משתלמת בעליל.

השם אולי מהעבר, אך העיצוב מודרני לחלוטין

אומנם גזיבו היא מילה מהעבר אך מדובר במוצר שעודנו חי ובועט ויותר מכך, הוא פותר במחיר שווה לכל כיס את נושא ההצללה. במקום לבנות פרגולות יקרות ומסיביות אשר יתפסו שטח נכבד מהחלל, ניתן ליהנות מפתרון הצללה חזק, גדול ומפואר בעל עיצוב מודרני. יותר מכך לדגם הספציפי הזה יש גג נפתח, כך אם רוצים ליהנות מהשמש ביום חמים ונעים, ניתן לעשות זאת בלי בעיה. בדרך זו תוכלו ליהנות מפתרון הצללה מושלם ומעיצוב מרשים. כמו כן בשל גודלו, הוא מספק שטח מוצל רחב, אינו דורש התקנה ומגיע כיחידה אחת המוכנה לשימוש מידי. אולם כאן טמונה הבעייתיות העיקרית של רוב הגזיבו הנמכרים בארץ. הם עלולים לקבל בלאי גבוה במהלך השנים ועם החשיפה לשמש הישראלית, עלולים להחליד באיזורים  לחים ובנוסף, עלולים להתעופף ברוחות חזקות. אל דאגה, בשבירו ריהוט גן חשבו גם על כך. גזיבו סנטה קרוז, עשוי אלומיניום בצביעת חוץ – Powder Coating, כך שאינו מחליד כלל, הוא בעל גג הניתן להזזה ומאפשר שיזוף או הצללה, בנוסף, הוא ניתן לקיבוע לריצוף או לדק ובכך מונע תעופה גם ברוחות עזות ולכן הוא מתאים גם בקומות גבוהות. וכמובן, העיצוב… כמו שרק בשבירו ריהוט גן יודעים.

בגינה או במרפסת – עולם שלם של אפשרויות הצללה

לסיכום – המבחר הרחב, לצד הגדלים השונים הם שמאפשרים להתקין פתרונות הצללה כדוגמת גזיבו בגינה או במרפסת ללא בעיה. כל שיש לעשות הוא לבחור את הדגם במועדף בהתאמה לפרופורציות החלל ולסגנון העיצובי ולהציב אותו במקום הרצוי. לפתרון הצללה זה ישנו יתרון מובהק ביחס לאחרים והוא בא לידי ביטוי במחירו המשתלם.

על מנת לבחור את המוצר המתאים לצרכי ההצללה שלכם, מומלץ לדבר איתנו – 1-700-709-729 

  לקבלת ייעוץ והכוונה. בדרך זו תוכלו להבטיח כי אתם בוחרים בפתרון ההצללה הנכון ביותר ומבצעים רכישה כמה שיותר חכמה.