שתפו בפייסבוק

השוואת מחירי ריהוט גן – האיכות כן קובעת

סוגי ראטן לריהוט גן

בית עם גינה הוא חלום של הרבה אנשים אך גינה לא יכולה להיות "שלמה" ללא ריהוט גן מרשים שעשוי מחומרים איכותיים ונוחים ומותאם למזג האוויר הישראלי. אם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט גן חשוב שתכירו את האפשרויות הרבות שפרושות בפניכם שכן ניתן למצוא מגוון רהיטי גן בעיצובים, חומרים ומחירים שונים.

מחירים של ריהוט גן – מדוע כדאי להשקיע סכום גבוה יותר בריהוט גן?

מחיר הריהוט נע בממוצע בין 1,000-25,000 ₪ ויכול להגיע גם למאות אלפי שקלים. רכישה מהירה על בסיס מחיר בלבד בהטעיית "Sale מטורף" – 'רק עכשיו מבצע על מערכת ישיבה במחיר של 1,000 ₪ בלבד' עשויה להתגלות במהירות כטעות! ריהוט גן זול, בהכרח יהיה לא איכותי, לא יתאים למזג האוויר, יתבלה ולא יחזיק מעמד למשך זמן רב כך שיהיה צריך להחליף אותו תוך זמן קצר, בשל סיבה זו מומלץ להשקיע ולקנות ריהוט גן איכותי על בסיס החומרים הטובים ביותר, הנוח והעמיד לטווח הארוך ביותר!
שימו לב- השקעה גבוהה יותר של 4,000-5,000 ₪ כבר תאפשר לבעלי הגינה / מרפסת ליהנות ממגוון מרבצים, נדנדות ערסל ופינות ישיבה איכותיים ועמידים יותר.
לרציניים מביניכם, שמבינים החשיבות בהשקעה בריהוט יוקרתי שמחזיק לטווח ארוך, תוכלו בטווח של ₪10,000-20,000 ליהנות מהריהוט הטוב ביותר לזמן ממושך. מערכות הישיבה ופינות האוכל בהכרח יהיו נוחים יותר ועשויים מהחומרים הטובים ביותר, אשר ישנו את כל התחושה בגינה או במרפסת חוץ ויהפכו אותה למקום הנעים ביותר בבית.

על רהיטים וחומרים. מאילו חומרים מיוצר ריהוט גן?

בין רהיטי הגן ניתן למצוא: מערכות ישיבה, פינות זולה מפנקות, שולחנות וכיסאות, ערסלים ועוד מגוון רהיטים כאשר החומרים המוכרים מהם עשויים הרהיטים הם בראש ובראשונה: הראטן שקיים בשתי צורות: ראטן טבעי וראטן סינתטי. כמו כן, ניתן לרכוש רהיטים שעשויים מעץ טבעי, זכוכית מחוסמת ואלומיניום.

לפניכם הסבר קצר על כל חומר:

ראטן טבעי –הראטן עשוי ממגוון סוגים של עץ דקל שצומחים באפריקה, אוסטרליה ואסיה והוא חומר איכותי וגמיש במיוחד כך שניתן ליצור ממנו מגוון רהיטים נוחים בצורות ועיצובים שונים. מעבר ליתרונות הללו ניחן הראטן במראה יפהפה והוא משתלב באופן טבעי והרמוני בגינה. החיסרון המרכזי של הראטן הוא מחירו ועצם העובדה שהוא פחות עמיד לאקלים הישראלי, לכן מומלץ לרכוש רהיטים מראטן טבעי ולהציב אותם בפינות סגורות.

ראטן סינתטי –למרות שמו, הראטן הסינתטי לא מורכב מאותם החומרים מהם עשוי הראטן הטבעי– החומרים מהם הוא עשוי הם רצועות PVC שמתוחות על גבי מסגרות אלומיניום, מראה הרצועות דומה מאוד לעץ הטבעי. ניתן לייצר מהראטן הסינתטי מגוון סוגי רהיטים לגינה. הראטן הסינתטי קל מאוד, מתאים לאקלים הישראלי ולא דוהה – לא בשמש ולא בגשם כך שניתן ליהנות ממנו למשך זמן רב.

עץ טבעי – ריהוט מעץ טבעי ניחן בחוזק ועמידות והוא מוסיף לגינה מראה חמים ונעים. כמו כן, ניתן לייצר מהעץ הטבעי מגוון רהיטים בעיצובים שונים, רק חשוב לזכור לטפל בריהוט כדי למנוע ריקבון. נוסף על כך, חשוב לדעת שאלומיניום וזכוכית לא משתלבים יחד עם עץ טבעי.

חברת שבירו ריהוט גן נותנים דגש במכירת ריהוט עשוי ראטן סינתטי באיכות הגבוהה והמתאימה ביותר לאקלים הישראלי!

זכוכית מחוסמת –הזכוכית המחוסמת והעמידה משתלבת היטב עם חומרים אחרים ומעניקה לריהוט מראה אלגנטי ויוקרתי.

אלומיניום –אלומיניום הוא חומר שקל לעבוד איתו ולכן ניתן לייצר ממנו מגוון רהיטי גן. כמו כן, החומר חזק באופן מיוחד, לא מחליד ומתאים לאקלים הישראלי אך במידה ורוכשים ריהוט מאלומיניום יש לאחסן אותו בחודשי החורף.
להשקיע וליהנות מריהוט משובח למשך זמן רב.

אם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט איכותי, עמיד ומרשים ולקבל אחריות על כיסויים (דבר שלא ניתן בחברות אחרות) תוכלו לפנות אל חברת שבירו – ריהוט גן, לקבל ייעוץ מקצועי ולרכוש ריהוט יוקרתי שיחזיק מעמד למשך שנים רבות. מזמינים אתכם להגיע אלינו לסניף הקרוב לביתכם: בני ברק או ראשל"צ וליהנות ממגוון רחב של פתרונות ריהוט גינה.