שתפו בפייסבוק

כיצד להפוך את הגינה לתמונה מחופשה אקזוטית?

בריכה בגינה

אתם עדיין מתלבטים לאן לנסוע לחופשה הבאה? בינתיים אתם יכולים ליצור לעצמכם חופשה ממש קרוב ואפילו ממושכת. במידה ויש לכם גינה תוכלו לעצב את הגינה כך שכל דקה שתשהו בה תרגישו שאתם בחופשה שלא נופלת משום מלון או צימר מפנק אחר.  

היום אפשר לעצב פינה אקזוטית בגינה בעזרת ריהוט מתאים כגון: מערכות ישיבה מטופחות ומפנקות, פינות זולה, מיטות שיזוף, ערסלים, מרבצים ועוד. רצוי שהגינה תהייה מטופחת בצמחייה ופרחים מה שיוסיף לתחושת הטבע והחופש. אז כיצד עושים זאת?

עוד קודם לפני בחירת ריהוט לגן

חשוב מאוד להכין הכול מראש לפני שבוחרים ומכניסים ריהוט נכון ומפנק לגינה. מומלץ להעזר בשירותם של אנשי מקצוע, כמו אדריכלי נוף. צריך לדאוג שיהיה  סכך או פרגולה על מנת לשמור על הריהוט מנזקי מזג האוויר. עוד צריך לדאוג לטפח צמחייה מושקעת ויפה מסביב, לוודא שהמשטח עליו יהיה מונח הריהוט מרוצף, ישר וללא שקעים וחשוב לא פחות לעטר את הגינה בתאורה נכונה. וכעת שכל זה מוכן, ניתן להתחיל לתכנן איזה ריהוט גן מתאים לגינה שלכם, למה אתם זקוקים בחצר? מה הצרכים שלכם? מה הסגנון של הבית ושל החופשה האקזוטית שמסתובבת לכם בדמיון ומתאימה באופן כזה או אחר לחלל המצוי.

מערכות ישיבה

מערכות ישיבה לגינה צריכות להתאים לצרכים שלכם, להיות פונקציונאלית, לכל הנפשות בבית ואם אתם נוהגים לארח, אז גם את זה כדאי לקחת בחשבון. תוכלו למצוא מערכות ישיבה במגוון סגנונות, עם איכות חומרים גבוהה. החומרים איתם משתמשים בייצור מערכות ישיבה לגינה הם ראטן ואלומיניום שמקנים יופי ועמידות שמתאימה לחוץ. הסגנונות הם רבים, יש מערכות ישיבה יוקרתיות יותר, קלאסיות ומודרניות, כפריות וקלילות. המגוון רחב וודאי תצליחו למצוא את האחת שלכם.

פינות זולה מדליקות

פינות זולה ומרבצים מעניקות תחושה קלילה, צבעונית ומדליקה. פינות זולה מיועדות לפינות אירוח בעלות אופי צעיר, כשכל הגוף מרוח לו בנעימים על המרבץ ולא רוצה לקום מרוב נוחיות. אך למרות תחושת הפשטות והחוסר רשמיות מכינים אותן במקצועיות, עם הרבה סטייל ודגש על נוחות. פינות זולה מגיעות בשלל צורות, צבעים וסגנונות מחומרים טובים ואיכותיים במיוחד.

מיטות שיזוף

גם אם אין לכם בריכה להשתכשך ואם יש מה טוב. מיטות שיזוף נועדו לשכיבה על משטח  נוח שמדמה מיטה כדי ליהנות מהשמש המלטפת והמשזפת, את מיטת השיזוף אפשר להתאים גם לסגנון הגינה ולצמחייה שמסביב. אפשר לשייך לה שולחן קטן מאותו הסוג של המיטה עליו ניתן להניח את הספר, משקפיים או הכוס קוקטייל שלכם. מיטות שיזוף מגיעות בשלל חומרים: ראטן סינטטי, אלומיניום ועוד הן מגיעות עם מזרן ריפוד נעים ואיכותי.

פינות אוכל לגינה

בכל גינה מתבקש להניח פינת אוכל. בחודשים נעימים משפחות ישראליות רבות נוהגות לאכול בחוץ רוב ימות השבוע וחשוב שתהיה פינה נוחה ונעימה עבור זה. אז גם כשמתכננים את הבחירה של פינת אוכל לגינה חובה לקחת בחשבון את מספר הנפשות ואת נוהג האירוח שלכם. יש לכך חשיבות גדולה כי יש פינות אוכל רבות בגדלים שונים. כמובן שזה צריך להיות מותאם לגודל חלל הגינה, פינות אוכל תופסות מקום רב בגינה וסביב פינת האוכל לא ניתן להניח ריהוט. יש פינות אוכל רבות היום שנפתחות וניתנות להגדלה במידה וכמות האנשים גדלה. פינות אוכל מיוצרות מעץ הטיק, עץ עמיד ומרחיק נזקים, או מראטן סינטטי חומר קל ועמיד בפני מים. כמו כן יש פינות אוכל בסגנון מודרני, יוקרתי, כפרי ועוד.

לסיכום

יש בשוק מבחר גדול של ריהוט לגן שיתאמו לתפיסת החיים שלכם, להנאות שלכם ובמקביל יצליחו לתרום מאוד לשדרוג הגינה. נסכם בכך שבאמצעות ריהוט גן תהפוך החצר שלכם לפינה אהובה וחלומית. במידה ואתם מתקשים לעשות זאת לבד, יש אנשי מקצוע שזה תחום התמחותם והם יוכלו לייעץ לכם כיצד להפוך את חלל הגינה שלכם לחופשה אקזוטית, יש לומר, ארוכה מאוד.

רוצים גם תמונה אקזוטית בגינה הפרטית שלכם? היכנסו לכאן כדי לצפות בפרטי הסניפים שלנו.