שתפו בפייסבוק

מגזין שבירו ריהוט גן ומרפסת

כל מה שצריך לדעת בנושא ריהוט ועיצוב גינה ומרפסת במקום אחד

סקירת סגנונות של שולחנות לגינה

שולחן פינת אוכל דיימונד לבן - שבירו ריהוט גן

לבחירה טובה של שולחנות לגינה חשוב להקפיד על מספר נקודות. בסקירה הבאה נדבר על שולחנות גן עשויים עץ, אלומיניום, זכוכית המתאימים לגינה או למרפסת >>

ערסל במקום ספסל

ערסל לגינה

איך קניית ערסל לגינה יכול לשדרג ברגע- גם את המראה וגם את תחושת הנוחות בגינה שלכם? כל זה במאמר הבא

איך החלטנו לעצב ללקוח את הגינה עם 3 רהיטי גן מושלמים

"שבירו ריהוט גן" מספקת פתרונות ריהוט גינה ומרפסת ייחודים ומתאימה לכל לקוח ככפפה ליד את הרהיטים הנכונים לו ביותר. לפניכם השילוב המושלם של 3 סוגי רהיטי גן – מערכת ישיבה, ערסל ופינת אוכל, אותם חיברנו יחדיו ויצרנו עיצוב מיוחד לגינה הכפרית.

על מרבצים ומה שביניהם

מרבץ לגינה

מרבץ, אחד הפריטים היפים והכיפיים בגינה או במרפסת… אבל איך נדע להתאים את המרבץ הנכון והמתאים? כמה נק' למחשבה במאמר הבא.

התאמת ריהוט הגן למיקומו – איך עושים את זה?

שולחן וכיסאות מעץ לגינה דגם האזל

ריהוט גן או מרפסת עשוי מחומרים שונים, בגדלים ובצבעים שונים. אחד הנתונים החשובים ביותר אותו יש לקחת בחשבון טרם בחירת המוצר הוא המיקום. אז באילו גורמים ואילו שיקולים יש לקחת בחשבון? טיפים מועילים ממש כאן.

גינה שמשנה את האווירה

עיצוב גינות

גינה שמעוצבת ומסודרת נכון יכולה לשדרג משמעותית את כל הבית, אז כיצד נדע לעצב את הגינה בצורה המושלמת עבורנו, טיפים מועילים בשורות הבאות.

כך תהפכו את הגינה שלכם לגן עדן פרטי

מערכת ישיבה לגינה ולמרפסת דגם פארמה

עם מעט הכוונה כל גינה קטנה יכולה להפוך לגן עדן פרטי, כזה שבו נארח את המשפחה, נסגור יום עבודה מייגע באווירה קצת אחרת ובעיקר ננשום אוויר ונמלא מצברים בשגרת החיים העמוסה כל כך. אז איך עושים את זה נכון?

ריהוט גן ראטן vs רהיטי גן מעץ

מערכת ישיבה מעץ לגינה דגם מלבורן

שני החומרים העיקריים שמהם בונים ריהוט גן ומרפסת הם עץ וראטן, אם באמת מעוניינים להשקיע ולקנות מהטוב ביותר. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות וההחלטה היא שלכם אז מהם השיקולים שעלינו לקחת בחשבון טרם הקניה? במאמר הבא.

ריהוט גן עץ vs אלומיניום

פינת אוכל מפוארת לגינה ולמרפסת - ורסאי

גינה ומרפסת הם חלון הראווה שלכם לעולם הרבה יותר מחזית הבית שלכם. שם אתם מבלים שעות ארוכות של הנאה עם בני משפחתכם והאורחים שלכם. כאשר אתם מעצבים את החצר והגינה אתם רוצים בוודאי המשך של הקו העיצובי שלכם מהבית, אבל גם להתאים לגינה את הריהוט המתאים לה מבלי להתפשר על מה שאתם אוהבים ונוח לכם.

Pages:12»