שתפו בפייסבוק

נדנדות גן? לא רק לילדים! הדבר הבא בעיצוב חוץ

ריהוט גן שבירו - נדנדת גן ונוס

לשילוב נדנדות גן בעיצוב הגינה ישנם יתרונות רבים, העיקרי ביניהם: הן מתאימות הן למבוגרים והן לילדים ומהוות פריט ריהוט מהנה ומעוצב כאחד. מתלבטים? לפניכם כל הסיבות להציב בחצר הבית נדנדה.

ההיצע הקיים, טווח המחירים הרחב, שלל הדגמים והעיצובים וכל שאר היתרונות הברורים מאליהם, הם אלו שהובילו לכך שכיום כמעט בכל בית פרטי ניתן למצוא נדנדה לגינה. ישנן סיבות רבות וטובות לכך: הצבת נדנדה בחצר מאפשרת לבלות בחוץ בשעות הפנאי, היא טובה לבריאות בכך שמאפשרת להירגע, להתרווח ולנוח והיא תורמת במידה ניכרת למראה החצר ולעיצובה באופן כללי. ויש גם בונוס כמובן: היא מתאימה הן לילדים והן למבוגרים.

התאמה לכל הגילאים

אחד היתרונות המובהקים אשר גלומים בנדנדת גן הוא שהיא אינה מיועדת לילדים בלבד. הנדנדות המיועדות לחצר שונות בתכלית מהנדנדות אותן למצוא בגן השעשועים בכך שהן מעוצבות לשימושם של כל בני המשפחה. כיום ניתן למצוא נדנדות מעוצבות ומרווחות אשר ישתלבו בכל סגנון של גינה ויתאימו לכל אורח חיים. כך גם הילדים יכולים ליהנות מזמן איכותי בחוץ כתחליף לגן השעשועים וגם המבוגרים יוכלו להפיק מהן הנאה מרובה, בין אם ברגע של שקט, בין אם בעת אירוח בני משפחה וחברים ובין אם בעת משחק או בילוי משותף עם הילדים.

תחושת הנדנוד: אין תחליף לה

עוד כשהיינו תינוקות רכים אהבנו את תחושת הנדנוד ולכן כך גם מרדימים תינוקות, כדי לדמות עבורם את התחושה אליה היו כל כך רגילים כשהיו ברחם אמם. ישנם מחקרים רבים אשר מעידים על כך שנדנוד טוב לבריאות ולכן לנדנדה ישנם יתרונות בריאותיים רבים. למעשה בעזרת נדנוד של כמה דקות ביום ניתן להקל על כאבי גב, לשפר את זרימת הדם ולמנוע דליות, לסייע בשיקום חולים לאחר ניתוח, להפחית חרדות בשל שחרור אנדורפינים, להועיל ולהקל על כאבי פרקים ואף לסייע לכם להרזות!

והעיקר: לבחור נדנדת גן מעוצבת ואיכותית

בעזרת הצבת נדנדה בחצר הבית שלכם, גם הילדים שלכם וגם אתם תוכלו ליהנות מזמן המוקדש להתרגעות ועל הדרך, להפוך את הגינה למקום פסטורלי ונעים. מחד נדנדה בגינה מעצימה את ההנאה בעת השהות בחוץ ומאידך מדובר באלמנט עיצובי ומרשים, שכן כיום נדנדות החוץ מגיעות בשלל עיצובים וגדלים. עם זאת יש לציין כי לעיתים דווקא בשל המבחר העצום, בחירת ערסל מתאים עשויה להיות מעט מאתגרת. ישנם סוגים שונים של נדנדות המיוצרות מחומרי גלם מגוונים, עם ריפודים או בלי ובשלל דוגמאות וצבעים, לכן לפני שקונים חשוב לבחון את הצרכים וכן להתייחס לסגנון המועדף, לתוואי השטח ולמאפייני האקלים.

בחירה נכונה תיצור את האווירה הרצויה

כאשר בוחרים נדנדת גן יש להקדיש מחשבה לחומר הגלם הרצוי. ישנם סוגים שונים של חומרי גלם מהם מיוצרות נדנדות החל בעץ, דרך ברזל מגלוון ועד אלומיניום. למרותשלכל חומר גלם ישנם היתרונות שלו נדנדת עץ נחשבת לפופולרית מכולן. היא בעלת מראה כפרי, מזמינה, משדרת חמימות ומתאימה למגוון סגנונות עיצוביים. חשוב להוסיף שכאשר בוחרים נדנדה מעץ יש לבדוק כי מדובר בעץ איכותי שעבר את הטיפול המתאים כדי לגלות עמידות מקסימלית בתנאי חוץ ולוודא שהמיקום אופטימלי ותנאי האקלים מתאימים. כמו כן רצוי לרכוש מחברה מובילה בתחום ולה נדנדות יפות, איכותיות ובעלות עיצוב יוקרתי.

נדנדה לגינה היא פריט ריהוט שיוסיף לתחושת ההנאה והקלילות בחצר אולם מעבר לכך, מדובר באלמנט עיצובי אשר יכול לשפר את איכות חייכם פלאים. לכן מומלץ וכדאי לקבל הכוונה על מנת לבחור בנדנה הנכונה תוך התייחסות לכל הפרמטרים החשובים.

בחברת שבירו ריהוט גן תוכלו למצוא נדנדת גן מסוג "ונוס", איכותית ועשוייה מעץ – רוצים פרטים נוספים? בואו לבקר אותו באחד מסניפינו :