שתפו בפייסבוק

סקירת סגנונות של שולחנות לגינה

שולחן פינת אוכל דיימונד לבן - שבירו ריהוט גן

לבחירה טובה של שולחנות לגינה חשוב להקפיד על מספר נקודות. חשוב לבחור שולחן שמיוצר מחומר איכותי ושעמיד בפני תנאי חוץ. כמובן שבבחירת השולחן יש לשים דגש על עיצוב וסגנון שאתם אוהבים. כמו כן, התייחסו לצבע, לגודל ולצורה של השולחן כך שההתאמה לגינה תהיה הטובה ביותר. יש לא מעט סגנונות של רהיטים לגינה. בסקירה הבאה נדון במספר סגנונות מבוקשים;

פינת אוכל מפוארת לגינה ולמרפסת - ורסאי

שולחנות קבועים או נפתחים

עבור אנשים המבקשים לארח בגינה ועבור משפחות גדולות, בהחלט ייתכן שבתהליך בחירת ריהוט גן, יהיה מקום לבחור בשולחן גדול במיוחד. יחד עם זאת, יש אפשרות לבחור גם שולחן או פינת אוכל למרפסת שאינם גדולים במיוחד, אך ניתן להגדילם ללא קושי. למשל, פינות אוכל נפתחות יתאימו לאירוח בגינה או במרפסת גדולה ויתנו תחושה של אירוח מרווח. חשבו על הנקודות הבאות:

שולחן קפה לגינה– מומלץ לקנות שולחן קטן יחסית. בתחום הריהוט יש לא מעט שולחנות מסוגננים מהנישה הזאת. תוכלו לבחור שולחן קפה על פי טעם אישי, ובעזרתו להוסיף למראה הכללי וליצור פינה מיוחדת בגינה.

שולחן מעץ לגינה– עשוי בהחלט להיות מסוג השולחנות הנפתחים, כשיש בכך צורך. שימו לב כשבוחרים שולחן עץ, קיימים מגוון חומרי גלם, סוגי עצים, שיוכלו לבוא בחשבון. בחרו אך ורק שולחן שעשוי עץ איכותי, כגון טיק. כמו כן אנו ממליצים לשאול את נציגי המכירות שלנו באולמות התצוגה, כיצד מומלץ לתחזק בצורה נכונה את השולחן, ובכך לשמור עליו לשנים ארוכות. בשבירו ריהוט גן, מבחר שולחנות גן איכותיים מעץ כמו הדגמים הבאים: ליסבון, מונקו, מלבורן, הייק, שיקגו, פריז ועוד.

פינת אוכל - שולחן וכיסאות לגינה דגם שיקגו

בחרו סגנון שמתאים לכם!

לא רק שולחנות עץ יתאימו בתור שולחן לגינה. יש שולחנות מחומרי גלם אחרים שיכולים להתאים ליצירת רהיטים מצוינים ועמידים לתנאי חוץ. גם הסגנון והצורה מגוונים. למשל:

  • שולחן עץ עגול לגינה– אם אתם חובבי המראה הטבעי והנקי, יתכן שאתם מתחברים לקווים מעוגלים וזורמים. אם אתם רוצים להתאים בין השולחן לפרגולה או שאתם פשוט אוהבים את המראה של העץ הטבעי, שולחן מעץ בעיצוב מעוגל בהחלט יכול להוות בחירה מצוינת.
  • שולחן מתכת עגול לגינה– אם המראה המעוגל מתאים לכם, אבל ריהוט גן מעץ נראה לכם פחות מתאים, אל דאגה. תוכלו למצוא גם שולחנות מעוגלים שעשויים מתכת איכותית. בשבירו ריהוט גן, תוכלו למצוא דגם סורנטו – מערכת ישיבה בקו עגול המתאימה למרפסת או לחצר.
  • שולחנות למרפסת –בדומה לשולחנות גינה, גם הם יכולים להיות בעלי קווים ישרים או מעוגלים. חומרי הגלם יכולים להיות מעץ, ממתכת או מראטן. תוכלו למצוא באולמות התצוגה את דגם הדיימונד – פינת אוכל מודרנית נפתחת, צ'לסי, שיקגו ועוד.
  • שולחן אלומיניום לגינה– אם שולחן ממתכת או מעץ אינו הסגנון שלכם, בחרו שולחן אלומיניום. זהו שולחן שישמור על המראה, לא יחליד, לא ישנה את צבעו ומשקלו קל (ניתן לנייד בקלות ממקום למקום).
  • שולחן זכוכית לגינה– אם עד כה לא מצאתם את הסגנון שלכם, למה שלא תנסו שולחן זכוכית. עיצוב כזה משרה מראה קלאסי יותר. השולחן מיוצר בשיטות מוקפדות, ואל חשש השולחן יהיה עמיד מאוד. בשבירו ריהוט גן, תמצאו את דגם צ'אקו – המשלב פינת אוכל עם שולחן מזכוכית, או את דגם לאס וגאס – מערכת בר המשלבת שולחן עגול וכיסאות.