שתפו בפייסבוק

פינות אוכל מלבניות לגינה – שילוב היופי והפרקטיקה

שולחן אוכל ארוך לחצר - שבירו ריהוט גן

אם תעשו סקר שוק לפני רכישת שולחן לגינה, תגלו שאחד הסוגים הנפוצים ביותר הוא שולחן מלבני. הסיבה לכך היא שרוב החצרות, המרפסות והגינות בנויות בצורה כזו ששולחן מלבני משתלב בהן בצורה אופטימלית ומספק את המענה הטוב ביותר. מה היתרונות של שולחן מלבני וכיצד הם באים לכדי ביטוי? ומהם הדגמים הפופולריים מהם כדאי לבחור את השולחן הבא שלכם?

היתרונות של שולחנות מרובעים

פינות אוכל מלבניות מציעות יתרונות רבים לגינה המודרנית. הם מזמינים, משפחתיים ויוצרים תחושה ביתית בחלל החיצוני. הם מאפשרים לארח כמויות גדולות של אנשים, חלקם אף נפתחים ומתאימים לאירוח אידיאלי בחוץ בימים נעימים. שולחנות מלבניים הרבה יותר מרווחים לעומת שולחנות בצורות אחרות, כמו כן ישנם דגמים הניתנים לקיפול ואחסון כאשר הם אינם נמצאים בשימוש. בשורה התחתונה הם מאפשרים לבני המשפחה, לאורחים ולחברים לסעוד בחוץ בנוחות הביתית, מה גם שכיום ישנו מגוון רחב של עיצובים בהתאמה לכל גודל של חלל חוץ, אווירה רצויה או סגנון עיצובי.

השולחנות המלבניים מבית שבירו – כשאיכות פוגשת בפרקטיקה

כאשר בוחרים שולחן לגינה, זה לא הזמן לעגל פינות. למרות שבמקרים מסוימים גם שולחנות עגולים יספקו מענה, אם אתם לא יכולים להתפשר על הסגנון המסורתי, שולחן מלבני יקנה לכם פתרון לצרכים הספציפיים שלכם. בשבירו ריהוט גן תוכלו למצוא מבחר גדול של פינות אוכל מלבניות עבור כל חצר ומטרה, ביניהן הדגמים הבאים:

פינות אוכל מודרניות

בשבירו תמצאו מגוון גדול של פינות אוכל מודרניות המתאימות לחללי חוץ עכשוויים. פינות האוכל מאופיינות עם קווים נקיים, חומרי גלם מתקדמים וטכנולוגיות ההופכות אותן לעמידות יותר בתנאי חוץ.

  • צ'יאנג מאי – אחת המערכות המודרניות בשבירו היא צ'יאנג מאי. פינת אוכל זו נחשבת למאוד יוקרתית וכוללת שילדת אלומיניום וזכוכית מחוסמת בגוון מט חלבי.
  • דיימונד – דגם מודרני נוסף הוא דיימונד. מדובר בפינת אוכל מאלומיניום וזכוכית מחוסמת ולה מנגנון פתיחה ייחודי פנימי.
  • פריז – אם ברצונכם לעצב את החלל בסגנון מודרני אך מעט כפרי פינת אוכל פריז תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. כאן שלדת האלומיניום משולבת עם עץ טיק בורמזי יוקרתי ומגיעה בשלושה גוונים לבחירה.
  • סייגון – דגם סייגון שונה מדגמים אחרים בעיקר בשל חומרי הגלם מהם מיוצר. בשולחן זה שלדת האלומיניום מפנה את מקומה לרגלי עץ טיק בורמזי והפלטה העליונה מיוצרת מאבן לבה איכותית.
  • ספייד – ספייד זו פינת אוכל מודרנית נפתחת עם שולחן אלומיניום. השולחן נצבע בטכניקה מיוחדת המקנה לו עמידות גבוהה לאורך השנים. דגם זה מגיע בצבע לבן או מוקה.
  • צ'לסי וצ'לסי ביג – ישנם שני דגמים של פינת אוכל צ'לסי האחד סטנדרטי והשני גדול יותר. מערכת זו עשויה ממסגרת אלומיניום וזכוכית מחוסמת וכוללת מנגנון פתיחה ייחודי.

מלבד פינת אוכל למרפסת בשבירו עומדות לרשותכם אפשרויות ריהוט נוספות לעיצוב הגינה והמרפסת, ביניהם שולחנות עגולים ומערכות בר יוקרתיות. כל רהיטי החוץ של שבירו מאופיינים עם רמת איכות גבוהה של חומרי הגלם, עם שימת דגש על הפרטים הקטנים ועם שילוב טכנולוגיות מתקדמות.