שתפו בפייסבוק

שולחן עגול לגינה שעושה את ההבדל

פינת אוכל לובר בצבע שחור

שולחן האוכל הוא הרבה מעבר למקום בו יושבים לאכול הוא המרכז של החלל, גם כאשר מדובר בחלל חוץ. ובעוד שרבים האנשים אשר בוחרים בשולחנות מלבניים, אנו דווקא מזמינים אתכם להיות קצת פחות מרובעים ולבחון את השולחנות המעוגלים.

לפני שיוצאים לדרך – למה דווקא עגול?

שולחנות עגול לגינה מציע יתרונות רבים. הם מתאימים לכל סגנון אירוח ולכל סוג של עיצוב, בגלל שאין להם פינות הם אינם תופסים מקום רב בחלל והם מאפשרים לתקשר עם יושבי השולחן בצורה נוחה יותר. כשהשולחן עגול אף אחד לא נותר מחוץ לשיחה, הפנים של כולם נסובות למרכז, כך שהרבה יותר קל למשוך את שתומת ליבו של מישהו ופשוט לדבר. שולחנות עגולים מושלמים עבור מרחבים קטנים יותר והם מאפשרים להגיע לאוכל הנמצא במרכז השולחן ביתר קלות. כמו כן שולחנות עגולים מגיעים בגדלים שונים כך שהם יכולים להתאים עבור משתמשים שונים החל במשפחות ועד לזוג ללא ילדים.

שולחן אוכל לגינה - ריהוט למרפסת

השולחנות העגולים של שבירו ריהוט גן

סקירה מעמיקה של קטלוג שבירו ריהוט גן תחשוף בפניכם דגמים שונים ומגוונים של שולחנות למרפסת עגולים מהם תוכלו לבחור. אז אם החלטתם שאינכם מסורתיים ומתחשק לכם דווקא להתחדש בשולחן עגול, הה כמה אפשרויות שכדאי לשקול:

  • טיג, פינת אוכל מודרנית – אחד המאפיינים של שולחנות אוכל עגולים הוא שהם הרבה יותר מודרניים. אפשר לראות זאת בפירוש בדגם טיג, פינת אוכל מודרנית המיוצרת מפלסטיק ובעלת הגנת UV מקרני שמש. מערכת זו מגיעה בגוונים שונים לבחירה, בעל קווים נקיים וכוללת שולחן לגינה וכסאות תואמים.
  • לובר עגול, פינת אוכל מודרנית – דגם לובר משלב בין חומרי גלם מודרניים לבין עיצוב קלאסי. הגימורים המסולסלים וכל הפרטים הקטנים המשולבים בעיצוב, הם שהופכים את הדגם הזה לפופולרי ומועדף. אם פינת האוכל ניתן בהחלט לשלב גם בחצר בית כפרי וליצור חלל מזמין, ביתי וחמים.
  • סטאר, פינת אוכל מודרנית – אם הדגמים הקודמים כללו עיצוב מיוחד ועיטורים, מערכת ישיבה זו הנה יותר נקייה מבחינת העיצוב שלה. היא מיוצרת מאלומיניום וכוללת שיטת צביעה ייחודית המקנה לה מידת עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר. דגם זה מגיע בגווני שמנת ומוקה.
  • פירמיד, שולחן מעוצב – אם החצר שלכם היא הרבה יותר קלאסית מאשר מודרנית, תזדקקו לשולחן אוכל המתאים בסגנונו. פירמיד הוא שולחן מעוצב ולו רגל מסיבית אחת. הרגל עשויה מיציקת בטון המשולבת עם עץ טיק בורמזי.
  • צ'אקו, פינת אוכל למרפסת אחרי שבחנו שולחן אוכל עגול המתאים לחצרות מודרניות וקלאסיות הגיע הזמן גם להתייחס לחצר הכפרית. כאן צ'אקו נכנסת לתמונה, היא משלבת בין ראטן, אלומיניום וזכוכית מחוסמת. בנוסף היא כוללת ארבע כיסאות עם ידית ומגיעה בצבעים אפור ואופווייט.
  • קנטון, שולחן במראה כפרי – דגם נוסף אשר ישתלב היטב בחצר הכפרית שלכם הוא קנטון. מספיק מבט אחד בקטלוג של החנות כדי להבין שמדובר בעיצוב איכותי וייחודי. רגליו של השולחן מיוצרות מטיק בורמזי ובתוספת מחיר, ניתן לשדרג אותו עם עוד כמה כיסאות, אם תרצו.
  • לובר אובלי, פינת אוכל מודרנית – אם ממש קשה לכם לוותר על המסורתיות אך ברצונכם להוסיף מעט נופך מודרני לעיצוב שלכם, לובר אובלי יהיה מענה מתאים. צורתו האובלית הופכת אותו לקרוב יותר לצורה המסורתית ולכן הוא ללא ספק משלב בין שני העולמות: מסורתי ומודרני.

 

בשבירו ריהוט גן אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלכם ולבחון מהן האפשרויות המתאימות ביותר עבור הצרכים שלכם.