שתפו בפייסבוק

הכירו את קולקציית קיץ 2017-2018 שלנו

באנר קולקצית קיץ 2017-2018 שבירו ריהוט גן

בשבירו אנו לא מתפשרים, לא על הטוב ביותר עבורכם ולא על איכותם ויוקרתם של הרהיטים ולכן שמחים להציג בפניכם את הסטנדרט החדש של עולם ריהוט החוץ: חומרי גלם בטכנולוגיית ייצור ייחודית המקנים עמידות גבוהה יותר ואיכות מרבית.
כחברה המתמחה במערכות ישיבה לגינה, למרפסת ולחצר, אנו שואפים ללא הרף לספק לכם מגוון של פתרונות חדישים אשר יבטיחו עמידות גבוהה לאורך השנים ויקנו לכם את האפשרות ליהנות ממערכות הישיבה שלנו לאורך זמן. לכן אנו גאים להציג לפניכם את קולקציית 2017-2018 שלנו אשר מיוצרת מחומרים מהפכניים ועמידים אשר טומנים בחובם יתרונות רבים. ויש גם בונוס: אתם מקבלים 5 שנות אחריות!

מיטות שיזוף - קולקציית 2017-18 שבירו ריהוט גן

מיטות שיזוף – קולקציית 2017-2018 – שבירו ריהוט גן

Sunbrella–מבט אל העתיד של עולם החוץ

לאורך השנים שאנו משתפים פעולה עם מיטב החברות המובילות בעולם בתחום ריהוט גן וביניהן חברת Divano Lounge המובילה. המוצרים של קולקציית 2017-2018 שלנו מבוססים על פיתוח חדשני של החברה והוא סיבי Sunbrella. סיבים אלו מיוצרים ונצבעים בתהליך איכותי המאופיין עם רמה גבוהה. בניגוד לתהליכי צביעה רגילים בהם הסיבים נטבלים בצבע בלבד, כאן תהליך הצביעה שונה לחלוטין והצבע מוטבע באריג כבר בשלב הייצור עצמו. התוצאה: צבעוניות עד לליבת הבד ולא רק כמעטפת החיצונית שלו, מה שמגביר את מידת העמידות של הצבע במידה משמעותית.

מערכות ישיבה מפוארות ונוחות לגינה - קולקציית 2017-2018 - שבירו ריהוט גן

מערכות ישיבה מפוארות ונוחות לגינה – קולקציית 2017-2018 – שבירו ריהוט גן

היתרונות של בדי Sunbrella:

  • עמידות בפני קרני UV– שיטת הצביעה המיוחדת הופכת את הבדים לעמידים גם בפני קרני השמש ועל כן הם אינם דוהים.
  • עמידות בפני מים וכתמים– הבדים משלבים בתוכן ספוג quick dry foam שלא סופח מים ועל כן עמיד בפני מים וכתמים.
  • בדים נושמים– הבדים נושמים ואוויריים ועל כן ניתן לבלות עליהן זמן רב מבלי לחוש באי נעימות, הזעה או חוסר נוחות.
  • עמידות בפני עובש – רהיטים אשר נמצאים בחוץ וכוללים ריפוד לא פעם עשויים להתמודד עם נזקי עובש. בעזרת בדי Sunbrella ניתן להימנע מכך כליל.
  • ניקיון ותחזוקה קלים– את הבדים ניתן לנקות בקלות בעזרת מברשת רכה, מים ומעט סבון. לאחר הניקוי יש לשטוף במים צלולים ולייבש את הריפוד באוויר.
מערכות ישיבה לגינה - קולקציית 2017-2018 - שבירו ריהוט גן

מערכות ישיבה לגינה – קולקציית 2017-2018 – שבירו ריהוט גן

חומר חדש ומהפכני – quick dry foam

הקולקציה החדשה של שבירו ריהוט גן משלבת חומר גלם נוסף ומהפכני הנקרא quick dry foam. מדובר בקצץ שעשוי מחומר הפוליאוריטן המאפשר ניקוז מים מקסימלי וזרימה של אוויר דרך תאים ייעודיים. לחומר הייחודי יש גם יתרון מובהק בהתמודדות עם חיידקים, הוא מונע את הצטברותם של וכן גם עובש או ריחות רעים שיכולים להיגרם כתוצאה מכך. מדובר בחומר גלם אשר נחשב לאידיאלי במיוחד עבור ריהוט חוץ והוא מתאים לשימוש בסביבות בהן יש לחות מוגברת או חשיפה גבוהה למים, כמו למשל באתרי נופש או בסביבה ימית.
השילוב בין דגמים חדשים וייחודיים לבין חומרים מהפכניים הוא זה שמייחד את רהיטי החוץ של שבירו ריהוט גן ומקנה עמידות גבוהה לצד התאמה מלאה לאקלים הישראלי. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להגיע לבחירות הנכונות של ריהוט גן תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם ועם מתן אחריות ל – 5 שנים!