שתפו בפייסבוק

קטן זה הכי כיף בעולם: ריהוט למרפסת

מ. ישיבה ברלי דו

עיצוב מרפסת קטנה זו הנאה גדולה, במיוחד כאשר מוצאים את הריהוט הנכון. תתפלאו לגלות שאינכם צריכים להקריב את הנוחות או את הסגנון שלכם על מנת לזכות במרפסת מעוצבת, מכיוון שכיום ישנם דגמים רבים של רהיטים המתאימים כמו כפפה לחללים קטנים.

לנו בשבירו ריהוט גן יש את כל פתרונות ריהוט למרפסת שאתם מחפשים אשר יהיו אידיאליים למרפסות בגודל סטנדרטי (10-12 מטר) ולחללי חוץ קטנים באופן כללי.

סטים לזוג

כאשר מעצבים מרפסת אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא בחירת מערכת ישיבה המתאימה לזוג.

כשמו כן הוא, הסט הזוגי מתאים לשני אנשים וכולל שתי כורסאות ושולחן קטן. בשבירו תמצאו כמה סטים כאלו בדיוק אשר יכולים להתאים לקווים עיצוביים שונים, ביניהם:

 • דינו מערכת ישיבה זוגית מפנקת ובעת קווים מעוגלים. היא מעוצבת בסגנון כפרי אך בעלת שלדת אלומיניום וראטן סינטטי ולכן עמידה אך גם מעוצבת להפליא. היחידה כוללת שתי ספות יחיד ושולחן קפה.
 • לוקה מערכת ישיבה מפנקת המתאימה לזוג. הסגנון שלה כפרי אך היא בעלת שלדת אלומיניום ומשלבת ראטן סינטטי לעמידות מרבית. מערכת זו מגיעה בשני גוונים לבחירה וכוללת שתי ספות יחיד ושולחן קפה.
 • פנקו מערכת ישיבה מפנקת המתאימה לזוג ובעלת מראה אקלקטי. היא משלבת בין שלדת אלומיניום לבין ראטן סינטטי ומציעה פתרון עמיד. היא מגיעה בשני גוונים לבחירה וכוללת שתי ספות יחיד ושולחן קפה.
מערכת ישיבה זוגית לגינה דגם לוקה - שבירו ריהוט גן

מערכת ישיבה זוגית לגינה דגם לוקה – שבירו ריהוט גן

סטים דו מושבים

אפשרות נוספת המתאימה מאוד לחללים קטנים היא מערכת דו מושבית. על פי רוב מערכת כזו כוללת ספה דו מושבית, שתי כורסאות ושולחן קפה.

בשבירו עומד לרשותכם מבחר רחב של סטים דו מושביים המתאימים לכל סגנון עיצובי, צורך או דרישה. ביניהם:

 • סורנטו מערכת ישיבה בעלת קווים עגולים, ומראה מעוצב וקליל. מערכת זו משלבת בין כמה חומרי גלם לרבות אלומיניום, ראטן וזכוכית מחוסמת וכוללת ריפוד איכותי, עמיד ומותאם למזג האוויר הישראלי.
 • ניס אם חיפשתם אחרת מערכת ישיבה קלילה אך מעוצבת דגם ניס יהיה אפשרות טובה עבורכם לחצר או למרפסת. מערכת זו משלבת בין זכוכית מחוסמת, ראטן ואלומיניום וכוללת ריפוד איכותי ועמיד לתנאי חוץ.
 • ארקדיה ישנם אנשים אשר אוהבים קווים ישרים, אם אתם נמנים עליהם, מערכת ישיבה מדגם ארקדיה תהיה מושלמת עבורכם. היא בעלת מראה אלגנטי ומודרני, מיוצרת מאלומיניום בצביעת POWDER COATING ובעלת ריפוד מבדDRALON  איכותי ועמיד.
 • אדג' גם כשמעצבים חלל קטן חשוב לחשוב על הפינוק האולטימטיבי. מערכת ישיבה אדג' נחשבת למפנקת להפליא, היא מיוצרת מאלומיניום בצביעת חוץ ובעלת ידיות מעץ טיק בורמזי. מערכת זו כוללת גם ריפוד מבד ספרדי איכותי ומאוד עמיד ומגיעה בכמה גוונים לבחירה.
 • פארו דגם קליל ומודרני אשר משלב בין שלדת אלומיניום לבין ידיות מעץ טיק בורמזי. דגם זה בעל עמידות גבוהה והתאמה למזג האוויר הישראלי בשל צביעת POWDER COATING. בנוסף דגם זה כולל ריפוד מבד איכותי ועמיד במיוחד תוצרת ספרד.
 • בארי אם אינכם מצליחים לבחור בין סגנון כפרי לבין סגנון מודרני בשבירו מציעים לכם את דגם בארי, מערכת ישיבה דו מושבית המשלבת בין שניהם. למערכת זו שלדת אלומיניום המצופה בראטן, והיא כוללת גם זכוכית מחוסמת וריפוד עמיד ואיכותי.
 • בברלי בברלי זו מערכת ישיבה דו מושבית המתאימה כמו כפפה לחללים קטנים. היא בעלת סגנון מודרני וצעיר ומשלבת אלומיניום בצביעת POWDER COATING המקנה לה עמידות גבוהה והתאמה מושלמת לתנאי חוץ.
 • טימור לאלו מכם בעלי הנפש הצעירה המחפשים דגם קליל ומודרני, דגם טימור ייתן את המענה המתאים. מערכת זו עשויה מאלומיניום אשר נצבע בשיטת POWDER COATING, מה שהופך אותה לעמידה ומותאמת במיוחד למזג האוויר הישראלי.
 • קאזה דגם המתאים כריהוט למרפסת ולה סגנון קלאסי מודרני. מערכת זו משלבת בהצלחה בין אלומיניום הצבוע בשיטת POWDER COATING ובין רגלי עץ טיק בורמזי. בנוסף היא כוללת ריפודים מבד איכותי ועמיד לכל מזג אוויר.
 • וינה אנשים רבים חוששים לשלב פריטי ריהוט גדולים בחללים קטנים, אולם לעיתים ספה פינתית דווקא תגדיל את החלל במידה משמעותית. כך עושה דגם וינה. מדובר במערכת ישיבה סלונית ופינתית אשר מיוצרת משלדת אלומיניום עם ספוג עמיד לתנאי חוץ וכוללת בד אמריקאי מבית SUNBRELLA.
מערכת ישיבה דגם בברלי שבירו ריהוט גן

מערכת ישיבה דגם בברלי – שבירו ריהוט גן

במידה והנכם מתלבטים או לא בטוחים איזו מערכת לבחור ומהי הדרך הנכונה לעצב את המרפסת שלכם, צוות המומחים של שבירו ריהוט גן ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להגיע להחלטות הנכונות ביותר.